PODYUM SAHNE

İYİ MÜZİK, GÜZEL YEMEK VE ZAMANSIZ EĞLENCE…

Her detayında geçmişin zarif izlerini taşıyan retro dekorasyonu, seçici müzikal içeriği ve damak lezzetinin zirvesini sunan mutfağı ile Podyum Sahne tam anlamıyla
keyif anlarının ev sahipliğini yapıyor …
Kulağa ve damaklara doyumsuz lezzetler sunmak için canlı müzik eşliğinde Cuma, Cumartesi ve Çarşamba günleri açık olan Podyum Sahne, şehrin yeme – içme – eğlence alanında, geçmişten bu güne taşınan hem çok aşina hem de neredeyse unutulan o muhteşem gazino eğlencelerini yaşatıyor.


PODYUMDAVET İŞLETMESİDİR


Podyum Sahne, hizmet kalitesini ve algısını kanıtlamış, her geçen gün daha da yukarıya çekmeyi başarmış Podyum Davet işletmesidir.
Mekanın özenli ve lezzetli yeme-içme içeriği Davet Mutfağı tarafından hazırlanmakta ve sunulmaktadır.
Misafirlerini eski zaman gazinolarının ruhunu yaşatan retro dekorasyonu ile karşılayan Podyum Sahne’ de canlı müzik ve yemek cuma ve cumartesi akşamları saat 20:00 itibari ile başlar ve gece yarısı 02:00 a kadar devam eder.
Cuma ve cumartesi günleri dışında; bu yıl çarşamba akşamları “Demli Sahne” ile hem lezzetleri hem de müzikal içeriği ile Podyum Sahne yeni bir deneyim sunuyor.
Mekan; hem yemek hem de sahne planlamalarını birlikte sunabilme becerisi, 250 koltuk kapasitesi ile konsept etkinlikler ve özel ağırlamalar için şehrin tam da orta yerinde tartışılmaz bir seçenek olarak yerini almıştır.
Rezervasyon ve detaylı bilgi için;
0 224 453 1995
0 552 617 1616